Diskuze Běh přes Tanvaldský Špičák

Super

Radovan 09.08.2014
Dík za pěkný závod,hezčí v okolí Liberce neznám.

poděkování

Lída Brožková 11.06.2014
Děkujeme všem pořadatelům za velmi pěkné závody. Škoda jen velmi neukázněných rodičů u nejml. kategorií. Děti mají mít z běhání radost a ne být s brekem vláčeny svými maminkami. Ale tohle je opravdu nad síly všech pořadatelů.
Ještě jednou DĚKUJEME !!!!! L. Brožková

Re: poděkování

Andrea Nováková 12.06.2014
Paní Brožková, děkujeme za milý komentář :-)
Právě z důvodu podpory radosti z pohybu u nejmenších dětí jsme udělali nejmladší kategorii jako nezávodní běh.Všechny děti dostaly medaili :-) Měla jsem už dopředu obavy, že půlka dětí poběží sama a půlku potáhnou rodiče a vzniknou třenice.Manžel na startu ještě důsledně říkal, že děti se netahají, jen se vedou za ruku. Pro příští rok zřejmě uděláme pravidlo, že děti, které se vedou za ruku do cíle doběhnou za dětmi, které běží samy.
Za pořadatele
Andrea Nováková

Poděkování

Roman Koravský 09.06.2014
Velké díky Honzovi a všem lidičkám, kteří se podíleli na této skvělé akci a bezvadném sportovním zážitku. Na rok na viděnou. Zdraví Koravští

Re: Poděkování

Andrea Nováková 12.06.2014
Zdravíme, děkujeme za milou pochvalu a budeme se těšit příště zase na viděnou.
Hodně úspěchů
Za pořadatele
Andrea Nováková

poděkování

Petr Švejnoha 09.06.2014
Krásný závod, spokojení účastníci, nádherné počasí. Prostě opět se mi potvrdilo, že v v Albrechticích je skvěle. A rád se sem budu vracet.
Petr Švejnoha Kutná Hora

Re: poděkování

Andrea Nováková 12.06.2014
Pane Švejnoha, děkujeme za milé zhodnocené a budem se těšit na shledanou :-)
Za pořadatele
Andrea Nováková

Poděkování

Miksovi 13.05.2013
děkujeme za hezký závod, i přes delší čekání na vyhlášení starších dětí jsme si sportovní dopoledne užili, buďte v klidu, stává se to i na mnohem zavedenějších závodech:) do příště to vychytáte a my se budeme těšit opět za rok:) sportu zdar! U.M.

Re: Poděkování

Andrea Nováková 14.05.2013
Děkujeme za milý komentář, vyhlášení bohužel trvalo déle, než se předpokládalo, do příštího roku budeme muset zvýšit počet pořadatelů :-)
Běhu zdar :-)
A.N.

Letos na startu nebudu

Ruda 28.03.2013
První ročník Běhu přes Tanvaldský Špičák byl fajn,rodinné prostředí,přátelská atmosféra...bohužel letos díky termínu se nemohu zúčastnit,protože v neděli se koná P.I.M a maratón je prostě vždy pro běžce vrchol...škoda že to letos takhle vyšlo a tím pádem nebudu moci soupeřit v kategorii Buď fit jako třeba v prvém ročníku,s usměvavou paní ze Španělska.
Zdravím do Albrechtic!
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek